Outsource i Malmö  Vi möjliggör ett bekymmersfritt företagande

Om Outsource

Outsource är en byrå med fokus på entreprenörskap och företagande med tjänster inom rådgivning och redovisning. Byrån startades för att det fanns ett starkt intresse för ekonomi och en insikt om behovet av bättre lösningar för små och medelstora företag. Vi ser alltid till vår kunds hela affär och inte enbart till redovisningen. Vi är engagerade i våra klienters verksamheter och till oss vänder man sig för sina företagsrelaterade behov. Det är få saker som vi inte kan lösa åt kunden inom våra väl etablerade nätverk.

Vi möjliggör ett bekymmersfritt företagande!

Våra tjänster

Kontakta en rådgivare

Kristina Trobäck

VD och rådgivare

070-673 56 60

kristina.troback@outsource-ba.com

Hanna Klint

Verksamhetsansvarig & redovisningskonsult

073-430 89 10

hanna.klint@outsource-ba.com

Kate Ullsberg

Auktoriserad redovisningskonsult

070-962 77 65

kate@outsource-ba.com

Jakob Mårtensson

Auktoriserad redovisningskonsult

072-359 95 10

jakob@outsource-ba.com

Sara Nordström

Redovisningskonsult

073-354 78 98

sara@outsource-ba.com

Emmily Juhasz

Redovisningskonsult

072-965 18 94

emmily@outsource-ba.com

Sarah Wickberg

Redovisningskonsult

073-354 79 80

sara.wickberg@outsource-ba.com

Mattias Johansson

Rådgivare

070-818 44 74

mattias.johansson@outsource-ba.com

Frida Olofsson

Administratör

076-635 80 44

frida@outsource-ba.com